Blog

Program pro klíčova slova – suggested keywords


September 6, 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


Program stahuje klíčová slova, které doporučují jednotlivé vyhledávače na základě sugescí / doporučení na základě předchozích hledání /. Tj klíčová slova, o kterých se , že je lidé používají při hledání zboží, služeb online.

Viz přiložené obrázky pro lepší pochopení:

klicova slova program

 

 

Největší předností tohoto unikátního programu je možnost používání počátečních písmen z abecedy, a následným kreovania seznamů klíčových slov gigantických rozměrů. Posuďte sami:


klicova slova program

 

klicova slova programklicova slova program 4

Tento program je super rychlý a během pár minut vám pomůže najít slova, o kterých byste ani nevěděli, že lidé vyhledávají a tedy používají.

Důvody proč si pořídit tento program:

Klíčová slova jsou hlavním měřítkem úspěchu placených reklam / PPC pay per click plať za kliknutí Google Adwords, Etarget, /. Existuje množství drahých klíčových slov, přičemž inzerenti se často krát ocitají v jakési aukci, snaží se bít s konkurencí“, přičemž hodnota kliknutí může vést do absurdních výšek / každý, kdo vedl pořádnou adwords kampaň mi dá za pravdu /. Pomocí tohoto nástroje můžete zvýšit množství klíčových slov vašich kampaní, zvýšit tak návštěvnost webu a přitom snížit celkové náklady na reklamu dokonce mnohonásobně. Diverzifikace a odklon od stádovitosti” je v tomto případě úspěch.

Hlavně majitelé eshopů se mnohokrát ocitají v nezáviděníhodné situaci, kde názvy jednotlivých produktů / od dodavatelů / mohou být i těžko pochopitelné, natož vyhledávané lidmi ve vyhledávačích. Tento program vám může ve velkém napomoci najít tyto slovenské, české, anglické, . synonyma, slovní variace a dodat vašim webem čitelnou a hlavně vyhledatelnou podobu. Nalezeno klíčová slova můžete použít i v doplňkových sekcích webtránky meta popis, meta klíčová slova, štítky, popisy produktů, , ovšem nejdůležitější funkcí je přizpůsobení webu klíčovým slovům, které uživatelé reálně ve vyhledávačích vypisují.

Rozšiřte oblasti vašeho podnikání. Získejte cenné informace o hledaných, kombinacích slov, které jsou zaznamenány vyhledávači, optimalizujte vaše podpůrné weby a získejte tak extra návštěvnost zcela bez námahy. Rozšiřte pole působnosti, objevte nové nápady a trendy ve vašem oboru.

– Pokud jste SEO firma. PPC expert, tak tento program musí být vaší povinnou výbavou poskytnete tím lepší servis vaší klientele, zvýšíte si renomé. Jak jistě víte google ve velkém schovává klíčová slova / analytics Not provided/ toto je cesta jak zvrátit trend a přestat tápat a bloudit“.

Na závěr bych chtěl ukázat téměř 400 klíčových slov pro jediné slovo: “boty
Prostě jsem program nechal jít jednou, uložil výsledky a ty výsledky použil jako základní klíčová slova. Výsledek si můžete prohlédnout kliknutím NA TENTO LINK / jsem úplně zapomněl na to že lidé používají stále tenisky” /.

Program je součástí prémiového balíčku, tj za málo peněz hodně muziky, prémiový balíček získáte tím, že si u nás vložíte vaši firemní prezentaci ZDE.

Zprávy