Průmysl a výroba

Našli jsme 16 odkazů.

Průmysl a výroba


wlt_thumbnail-3597

Nerezové nádrže

Firma UNIMONT Pacov realizuje každoročně montáže nerezového potrubí v různých oborech zpracovatelského průmyslu. Mezi našimi zákazníky jsou výrobci z potravinářských provozů, mezi
wlt_thumbnail-1182

FRANT – prodej textilní metráže pro sport

Specializovaný prodej vysoko kvalitní textilní metráže pro sportovní využití. Naše pleteniny a příze jsou vhodné pro použití ve výrobě oblečení všech sportů – indoor aj outdoor.
wlt_thumbnail-1121

Výtahy Prostějov

Výtahy PV v.o.s. nabízí servis, montáže a modernizaci výtahů. Provádíme záruční a pozáruční servis na výtazích všech typů. Nepřetržitá služba 24 hodin denně.
wlt_thumbnail-1075

Stema Construct - 3D konstrukce, CNC frézování.

Zkušenosti s 3D konstrukce, výroby, montáže jednoúčelových strojů, dopravníkových systémů, celé škály přípravků a technologie svařování, v obrábění korozivzdorné oceli (nerez)
wlt_thumbnail-1058

Balicí stroje, balící linka a obalový materiál

Vyrábíme balicí stroje, balicí linky, dávkovače, dopravníky, kombinační váhy, detektory kovů a další balicí zařízení. Vše pro balení zboží a potravin.
wlt_thumbnail-946

Pekárna Žalud

Pekárna Žalud s.r.o. Kolín.Pekařské, cukrářské a lahůdkářské výrobky.Zakázková výroba.Svatební koláče, dorty, zákusky, chlebíčky, obložené mísy.
wlt_thumbnail-922

Laserové kalení a navařování prášků

Společnost KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s. je tradičním výrobcem kuličkových šroubů vyráběnch ve třídách přesnosti IT1, IT3 a IT5 dle normy ISO DIN 3408.
wlt_thumbnail-766

Stavební řezivo, truhlářské řezivo, dřevěné obklady, KVH

MP – HOLZ se zaměřuje na pořez a prodej stavebního a truhlářského řeziva, dřevo na krov, krovy na míru, střešní latě, tatranský profil, srubové obklady, hoblované řezivo, dřev
wlt_thumbnail-758

Perfectia - svařování oceli a nerezu

Perfectia, s.r.o. svařuje ocel a nerez, vyrábí pro vás kvalitní zábradlí, schodiště, brány, vany a konstrukce z oceli az nerezu. Kromě svařování poskytujeme i montáž dodaných výrobk
wlt_thumbnail-639

Recyklace plast

Váš partner ve světě plastů, sortiment zahrnuje celou škálu základních termoplastických surovin. Všechny druhy termoplastických surovin. Naprostá spolehlivost a garance kvality. Folie, pe