Průmysl a výroba

Našli jsme 16 odkazů.

Průmysl a výroba


wlt_thumbnail-3597

Nerezové nádrže

Firma UNIMONT Pacov realizuje každoročně montáže nerezového potrubí v různých oborech zpracovatelského průmyslu. Mezi našimi zákazníky jsou výrobci z potravinářských provozů, mezi
wlt_thumbnail-1182

FRANT – prodej textilní metráže pro sport

Specializovaný prodej vysoko kvalitní textilní metráže pro sportovní využití. Naše pleteniny a příze jsou vhodné pro použití ve výrobě oblečení všech sportů – indoor aj outdoor.
wlt_thumbnail-1121

Výtahy Prostějov

Výtahy PV v.o.s. nabízí servis, montáže a modernizaci výtahů. Provádíme záruční a pozáruční servis na výtazích všech typů. Nepřetržitá služba 24 hodin denně.
wlt_thumbnail-1075

Stema Construct - 3D konstrukce, CNC frézování.

Zkušenosti s 3D konstrukce, výroby, montáže jednoúčelových strojů, dopravníkových systémů, celé škály přípravků a technologie svařování, v obrábění korozivzdorné oceli (nerez)
wlt_thumbnail-1058

Balicí stroje, balící linka a obalový materiál

Vyrábíme balicí stroje, balicí linky, dávkovače, dopravníky, kombinační váhy, detektory kovů a další balicí zařízení. Vše pro balení zboží a potravin.
wlt_thumbnail-946

Pekárna Žalud

Pekárna Žalud s.r.o. Kolín.Pekařské, cukrářské a lahůdkářské výrobky.Zakázková výroba.Svatební koláče, dorty, zákusky, chlebíčky, obložené mísy.
Website Screenshot Error
The URL was fetched, but nothing was rendered. Ensure that the URL points to an HTML page that loads successfully in a web browser.
no-image-922

Laserové kalení a navařování prášků

Společnost KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s. je tradičním výrobcem kuličkových šroubů vyráběnch ve třídách přesnosti IT1, IT3 a IT5 dle normy ISO DIN 3408.
wlt_thumbnail-766

Stavební řezivo, truhlářské řezivo, dřevěné obklady, KVH

MP – HOLZ se zaměřuje na pořez a prodej stavebního a truhlářského řeziva, dřevo na krov, krovy na míru, střešní latě, tatranský profil, srubové obklady, hoblované řezivo, dřev
no-image-758

Perfectia - svařování oceli a nerezu

Perfectia, s.r.o. svařuje ocel a nerez, vyrábí pro vás kvalitní zábradlí, schodiště, brány, vany a konstrukce z oceli az nerezu. Kromě svařování poskytujeme i montáž dodaných výrobk
wlt_thumbnail-639

Recyklace plast

Váš partner ve světě plastů, sortiment zahrnuje celou škálu základních termoplastických surovin. Všechny druhy termoplastických surovin. Naprostá spolehlivost a garance kvality. Folie, pe