Blog

Vkladání inzerátu poloautomaticky – program


October 6, 2013 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


Aplikace pro vkládání inzerce  /inzertních prezentácií/ na českých a slovenských webech.

Program je poměrně jednoduchý, po nastartování programu vyplňte všechna pole a nahrajte obrázky do aplikace. Zapněte tlačítko ” RUN ” a program postupně začne navigovat do jednotlivých inzertních portálů a vypisovat , vámi předdefinované pole .

V zásadě existují dva typy inzertních portálů .

– První typ naviguje do obecné podstránky , kde jste vyzváni navigovat do příslušní kategorie. Program se pauzne a v nápovědě ” Co dál ? ” Vám napíše co máte přesně udělat. V tomto případě klepněte na vaši kategorii a stiskněte tlačítko ” RUN ” . Program pak dokončí úkony / vypíše pole, nahraje obrázky / a vyzve vás například k selektování regionu.
– Druhý typ inzerce je jednodušší , přičemž program naviguje do podstránky inzertního portálu a po vypsání polí a nahrání obrázků , vás vyzve / povětšinou / k označení kategorie a lokality . Po stisknutí tlačítka ” RUN ” pak dojde ke uložení inzerátu .

Největší výhodou tohoto programu je spinning – alternováni textu – aneb synonymizace textu. Tím , že programu zadáte alternativní popisy a nadpisy, program automaticky vygeneruje NÁHODNĚ ! unikátní text. Tím že budete vkládat inzeráty s rozičnými nadpisy a popisy , budou tyto inzeráty lépe indexovány goglem. Diverzifikujete tak množství klíčových slov , přes které vás lidé pak mohou najít ! Možná to zní na úvod složitě, ale ve skutečnosti je to dost jednoduché. Jinými slovy : Přidání téhož inzerátu do 100vky inzertních portálů je buď ztráta času nebo peněz, proto vám jako jediní přinášíme unikátní synonymizaci textů  /spinning/.

Do těchto speciálních závorek vpište variace vašeho byznysu : { | | } ,{ { | | }{ | | }}, { | | } klíčové slovo,…

Například : { Oprava bytu Kladno | Zateplení budov Kladno | Rekonstrukce bytových jader Kladno | Stavební práce Kladno a okolí } – program vybere vždy jednu z možností!!!!!

Význam tyhle alternaci textu je v tom , že po době, kdy google zaindexuje vaše inzeráty , vaše ” byznys vizitky ” se budou nacházet na množství webů / inzercí / a pokud lidé budou hledat služby s vašimi klíčovými slovy v googlu – “bum” tak jste tam . Levně, prakticky bez námahy. Ušetříte tím množství peněz za “topování” vašich inzerátů v “top inzertních serverech”, vytvoříte tím i zdravou alternativu vůči největším inzertním portálem, avšak ,co je nejdůležitější, v největší možné míře pomůžete vlastnímu byznysu . Tedy efekt vkládání inzerátů je v obou případech stejný, akorát pomocí tohoto programu mnohem levnější , díky různorodosti a diverzifikaci klíčových slov a popisem vašeho byznysu, bych dokonce řekl, i mnohem efektivnější .

Možnosti jak získat program:
– Umístěním baneru tohoto webu na váš web – podmínkou je pagerank 4 +  /aneb-S rank 4 – PR 2/.
– Prémiovým zápisem v tomto katalogu: Získáte tím nejen prémiové programy , ale i silný zpětný odkaz na váš web. Cena je 25 eur / rok, což je myslím si směšná cena . Pokud přepočítáte, kolik času vás stojí manuálně vložení inzerátu na řekněme 60 portálů / půl dne minimálně /, tak návratnost je pod 2 vkládací cykly , nemluvě o dalších bonusových vkládacích programech , které přicházejí s prémiovým zápisem . A na to všechno : Už jen “nákup” zpětného odkazu z webstránky s podobnou autoritou stojí ročně nepoměrně více, jako přímý odkaz z hlavní stránky tohoto katalogu, přičemž už i kategorie katalogu mají docela slušnou autoritu!

– Pravidelné updates a přidávání nových portálů je samozřejmostí.
– Program je licencovaný na jednu IP adresu , jakékoliv půjčování vede k vymazání licence .

Update: Nyní program podporuje i 70 Slovenských inzertných portálů .


Pokud máte nějaké dotazy, prosím kontaktujte nás

Zprávy